Skip to main content
O NAS

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Myślimy człowiek,
nie produkt.

Jesteśmy obecni na rynku od 2010 roku, codziennie ucząc się i zbierając nowe doświadczenia, dzięki którym ciągle podnosimy jakość oferowanych usług. Naszą misją jest rozwijanie biznesów naszych partnerów i wspieranie ich na każdym polu związanym z kadrami. Zapewniamy przedsiębiorstwom dostęp do pracowników posiadających wszystkie niezbędne kompetencje oraz kwalifikacje, ale współpraca z nami nie kończy się na wyszukiwaniu odpowiednich ludzi. Oferujemy profesjonalne wsparcie również w zakresie wszelkich formalności już po zatrudnieniu wybranej osoby.

Michał Rembiszewski

Zespół kierowniczy

Michał Rembiszewski

Dyrektor Zarządzający

Małgorzata Należna

Kierownik Operacyjny

Igor Yelovskyi

Lider koordynatorów

Zespół specjalistów

Natalia Hrin

Rekruter

Oksana Kyryliuk

Rekruter

Andrzej Kostiukowicz

Koordynator

Nasza Filozofia

#beHLL

Pracujemy sprawiedliwie.

Wszyscy znamy swoje obowiązki i zakres odpowiedzialności. Wiemy także z kim współpracujemy i do kogo raportujemy nasze zadania.

Naszą pracę rozliczamy w oparciu o cele jakościowe oraz ilościowe. Wierzymy, że w realizacji celów, równie ważna jest droga, która do nich prowadzi. Be HLL.

Każdy z nas, codziennie dąży do osiągnięcia naszych wspólnych celów, a cały zespół rozliczany jest w ten sam sposób. Nie nagradzamy za przyszłe osiągnięcia, nagradzamy za efektywność i postawy.

Nasze aspiracje

Zmiana na lepsze.

Od 2010 roku zbudowaliśmy zespół ludzi, dla których rozwój rekrutacji w Polsce i poza nią to najważniejszy cel.

01

Wsparcie.

Codziennie wspieramy naszych partnerów na każdym etapie rekrutacji i outsourcingu, aby oni mogli skupić się na tym, w czym są najlepsi.

02

Człowiek.

Myślimy człowiek, nie produkt, dlatego nasza praca nigdy nam się nie znudzi.

03