Skip to main content
#beHLL

Rozliczenia i legalizacja

Nie ma dla nas granic w poszukiwaniu idealnego pracownika. Nasze rekrutacje sięgają osób z Ukrainy, Gruzji, Kazachstanu czy Filipin. Wiemy, że proces zatrudniania obcokrajowców jest nieco bardziej skomplikowany, dlatego wspieramy Twoją firmę na każdym etapie, od samego początku. Kompleksowo odpowiadamy za wszelkiego rodzaju formalności związane z legalizacją pobytu Twoich pracowników i oferujemy wsparcie w zakresie rozliczeń.

Rozliczenia

Wiemy, że posiadanie pracowników to wiele rozliczeń. W HLL przejmujemy wszystkie obowiązki rozliczeniowe Twojego biznesu. Zaczynając od naliczania wynagrodzeń i sporządzania list płac, przez wszystkie rozliczenia z ZUS, aż do deklaracji rozliczeniowych do Urzędu Skarbowego.

Znamy się na tym, dlatego Ty nie musisz. Naszą misją jest odciążenie Ciebie i Twojej firmy, aby zyskała zasoby na rozwój i podnoszenie efektywności. Zdajemy sobie sprawę, że rozliczanie pracowników może być skomplikowane i kłopotliwe, dlatego nasz zespół to ludzie wyspecjalizowani w tym kierunku. Możesz nam zaufać.

Tworzymy profesjonalny zespół. Każdy z nas posiada unikalne doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam kompleksowo zająć się potrzebami Twojej firmy i wspólnie podnosić jej efektywność.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacyjne metody w celu usprawnienia procesów rekrutacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów.

Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet. Dążymy do tego, dostarczając usługi najwyższej jakości i dbając o bliskie, długotrwałe relacje. Jesteśmy tu dla Ciebie na każdym etapie procesu.

Rozumiemy, że każda firma ma inne potrzeby. Dlatego oferujemy elastyczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta, niezależnie od branży czy wielkości biznesu.

Legalizacja

Po najlepszych pracowników sięgamy także poza granice Polski, a wtedy należy zadbać jeszcze o legalizację. Cały proces wymaga dopełnienia szeregu formalności, wypełnienia dokumentów i złożenia ich we właściwych urzędach. Przekazując nam te zadania, masz pewność, że zostaną wykonane zgodnie z procedurami, a Twoi pracownicy będą bezpieczni.

Jesteśmy obecni na każdym kroku procesu legalizacji i bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy człowieka, dlatego naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków dla Twoich pracowników. Dbając o ich bezpieczeństwo i komfort, dbasz o swoją firmę.